Złomowanie pojazdów

Skup aut

Pomoc drogowa / Laweta

auto
Strona główna » Skup i złomowanie aut Śląsk

Skup i złomowanie aut ŚLĄSK

Katowice, Gliwice, Bielsko-Biała

Prowadzimy skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych za gotówkę. Jeśli szukasz sprawdzonej stacji demontażu w Katowicach i okolicach ( GLIWICE ), zapraszamy do kontaktu z nami. Działamy w pełni legalnie, mamy koncesję złomowania pojazdów.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, a nie masz czym przywieźć uszkodzonego lub wiekowego samochodu, znajdującego się w garażu, napisz do nas. Dysponujemy własnymi, nowoczesnymi lawetami. Ponadto usługi świadczymy całodobowo, dzięki temu nie musisz czekać do rana na pomoc. Zajmujemy się skupem różnorodnych samochodów zarówno osobowych, jak i ciężarowych, bez względu na rok produkcji. Niekiedy konieczne jest oddanie na złom maszyny nowej, która uległa poważnej kolizji.

 

Odzyskiwanie i utylizacja części

Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy są w stanie nie tylko w rzetelny sposób odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania, ale także wykonać profesjonalny demontaż. W naszym skupie pojazd poddawany jest kompleksowej rozbiórce, poszczególne jego części mogą zostać zutylizowane albo ponownie wykorzystane, np. przez innych mechaników do napraw.

Decydując się na oddanie auta na nasz złom, dbasz o swoje otoczenie i środowisko. Powypadkowe lub wiekowe środki transportu, nienadające się do użycia, mogą mieć mocno zniszczone podzespoły z wyciekiem, np. płynów eksploatacyjnych, niewidocznych na pierwszy rzut oka. Warto zatem nie lekceważyć problemu i wykonać złomowanie pojazdu.

Oddanie maszyny na skup pozwoli Ci także w sposób legalny i w miarę sprawny pozbyć się problemu, jakim jest niesprawne auto. Działamy na podstawie dwóch dokumentów: Ustawy o Odpadach oraz Ustawy Recyklingu Pojazdów Wycofanych z Eksploatacji. Dysponujemy odpowiednim pozwoleniem na prowadzenie tego typu działalności.

Kasacja auta za gotówkę

Oferujemy zakup uszkodzonego lub powypadkowego auta za gotówkę. Wyceny dokonujemy na podstawie masy danego środka transportu. Tuż po przywiezieniu maszyny do naszego zakładu sprawdzamy jej wagę i w ten sposób wykonujemy odpowiednią wycenę dostosowaną zarówno do rocznika, jak i masy. Przestawiamy właścicielom także plan demontażu oraz omawiamy kwestie związane ze sprzedażą. Istnieje możliwość odzysku sprawnych części samochodu przed złomowaniem.

Nasi pracownicy usuwają najpierw pozostałe płyny eksploatacyjne, w tym, m.in. benzynę, płyn hamulcowy, chłodzący, do spryskiwaczy, a następnie odkręcają lub demontują różnorodne podzespoły. Najczęściej są to: szyby, które często wykorzystuje się do innych aut tej samej marki lub też akumulatory czy silniki. Dzięki temu maszyna poddawana jest kompletnemu recyklingowi. Niektóre elementy zostaną poddane utylizacji, a sprawne ponownie wykorzystane.

Dlaczego warto oddać pojazd do skupu?

Podstawową zaletą złomowania pojazdów jest wsparcie ekologii. Jak wiadomo, maszyny te składają się z elementów, które nie są biodegradowalne, lecz mogą wręcz zaszkodzić środowisku. Warto zatem zadbać o to, by poważnie uszkodzony lub powypadkowy samochód trafił natychmiast na złom.

Decydując się na sprzedaż wiekowego środka transportu stacji demontażu, unikasz wielu formalności i oszczędzasz czas. Niestety, pozbycie się takiego auta za gotówkę może być trudne. Spore grono osób decyduje się na zakup dużo nowszych i sprawnych maszyn, gdyż przede wszystkim liczy się bezpieczeństwo i komfort jazdy. Nie każdy także potrzebuje podzespołów do napraw z tzw. drugiej ręki. Dzięki oddaniu samochodu na skup nie tylko zarobisz pieniądze, ale także uzyskasz niezbędne dokumenty, które w łatwy i legalny sposób pozwolą Ci wyrejestrować pojazd. Niewątpliwą zaletą jest także to, że nie musisz przygotowywać auta do sprzedaży.

Sprzedaż auta na złom w 3 prostych krokach

Aby sprzedać pojazd do skupu złomu, wystarczą 3 proste kroki:
  • kontakt telefoniczny z działem doradczym,
  • umówienie się na oględziny i wycenę,
  • kupno przez nas samochodu.
Szukasz sprawdzonej stacji demontażu w okolicach Katowic? Koniecznie zgłoś się do nas. Gwarantujemy Ci, że szybko i bezproblemowo sprzedasz swoje auto za gotówkę. Skupujemy samochody, m.in. uszkodzone, powypadkowe i wiekowe. Zapraszamy.

Obszar działania naszych usług:

Województwa: Małopolska | Śląsk

Miasta: Kraków | Skawina | Wadowice | Oświęcim | Nowy Targ | Zakopane | Żywiec | Cieszyn | Bielsko – Biała | Myślenice | Gliwice | 

 

COPYRIGHT © 2020 Złomowanie Andrychów.